TR

YÖNETİM KURULU BAŞKANININ MESAJI

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz: “Ülkemize Güveniyor, Güçlü Finansal Yapımızla Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz."

90’lı yıllardan bu yana inşaat sektöründe proje geliştiriyoruz. Fark yaratmak için kolay göze alınamayacak yöntemleri bile cesaretle benimseyerek hayata geçiriyoruz. Her katın, hatta her dairenin diğerinden farklı üretildiği projelerimizde sadece dış cephe değil iç mekanlar da tıpkı bir mücevher gibi işleniyor. Baş döndürecek, mimaride bir landmark (dönüm noktası) olarak anılacak eserler üretiyoruz.

DAP projelerinin hiç biri standart konut kategorisinde değerlendirilemez; özellikli ve niteliklidir; orjinalliğiyle hemen göze çarpar, vitrinin en nadide parçalarındandır.

Hedefimiz, dürüst, ilkeli, yenilikçi yaklaşımımızdan taviz vermeden dünyaya entegre olmak, yurt dışında önünden geçerken durup seyrettiğimiz binaların benzerlerini ülkemizde hayata geçirmektir.

Geleceğin binalarını inşa ediyoruz. DAP YAPI projeleri üstün nitelikleriyle sektöre yön veriyor. Tıpkı İspanyol mimar Gaudi’nin eserleri gibi şehirde dolaşırken aniden karşınıza çıkarak sizi şaşırtıyor. İz bırakan, hayranlık uyandıran, tek tip binaların yanında masallardan fırlamış gibi duran DAP projeleri, bulunduğu yerin bütün havasını değiştiriyor.

DAP Yapı projelerinde gayrimenkul alımı, rekor prim oranıyla kazançlı yatırıma dönüşüyor. Projelerimiz üzerinden son bir yılın değerlendirmesini yaparsak; başlangıç rakamlarıyla bugünkü fiyatları karşılaştırdığımızda, projelerimizden mülk edinmenin kazancının, diğer yatırım araçlarını geride bıraktığını net görebiliyoruz.

Sahip olduğumuz güçlü finansal yapı ve vizyoner mimari anlayışımızla bulunduğumuz bölgelerde yapılar değil, adeta eserler inşa ediyoruz. Bugüne kadar her adımımızı, ‘ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız’ diye düşünerek attık. Bundan sonra da hem ülke ekonomisine olan katkımızı sürdüreceğiz hem de geleceğe bayrak açan ülkemize her alanda destek vermeyi sürdürecek, insanlara hak ettiği sağlıklı konutları ve çevreyi sunacağına inandığımız çeşitli projelerde yer almaya devam edeceğiz.

Dap Yapı WhatsApp Hattı